Innlevering pågår
25 år Jubileumsauksjonen Fokus 1900

Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Innleveringsfrist 27. oktober 2017

Spesialauksjonen Fokus 1900 avholdes i mai og november. Fokus 1900 er en godt innarbeidet markedsplass for 1900-tallets mange epoker og de mest kjente kunsternavnene fra det århundret. Det settes hver gang auksjonsrekorder på Fokus 1900. Det er for tiden stor etterspørsel etter 1900-tallskunst av høyeste kvalitet.

Kostnadsfri verdivurdering

Tlf: 22 86 21 86
Mob: 920 42 306
Epost: [email protected]

Utvalgte bilder som kommer for salg

Motta nyheter, oppdateringer og invitasjoner på epost

Meld deg på

Er du kunstinteressert, eller ønsker å holde deg oppdatert om hva som skjer i kunstmarkedet?

Bestill her