Innlevering pågår
Munch-Auksjonen 2017

Auksjon mandag 11. desember 2017 kl 18:00

Visning 6.-11. desember.
Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Innleveringsfrist 17. november 2017

Årlig internasjonal spesialauksjon utelukkende viet arbeider signert Edvard Munch. 30-40 arbeider pr. auksjon fordelt på oljemalerier, pasteller, tegninger og grafikk.

Det som særlig kjennetegner Munch-Auksjonen er at det er en spesialauksjon med eget internasjonalt rettet markedsføringsprogram. Vi tilbyr personlig rådgivning for hver potensiell innleverer, og vi skreddersyr markedsføringen for hver eneste selger. Likeledes drives det aktiv kundepleie i inn- og utland på kjøpersiden utfra hva vi har fått inn for salg.

Det er vår bestemte oppfatning at markedet for arbeider av Edvard Munch er i klar fremgang. Dersom man vurderer salg av oljemaleri, pastell, tegning eller grafikk dette året, anbefaler vi at man tar kontakt med Hans Richard Elgheim på tlf. 920 42 306, eller [email protected] så snart som mulig.

Tidlig innlevering gir best resultat. Velkommen til en uforpliktende prat om Munch-Auksjonen 2017.

Kostnadsfri verdivurdering

Tlf: 22 86 21 86
Mob: 920 42 306
Epost: [email protected]

Utvalgte bilder som kommer for salg

Motta nyheter, oppdateringer og invitasjoner på epost

Meld deg på

Er du kunstinteressert, eller ønsker å holde deg oppdatert om hva som skjer i kunstmarkedet?

Bestill her