Innlevering pågår
Fokus 1900

Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Siste innleveringsdag 27. april 2018

Spesialauksjonen “Fokus 1900” er en godt innarbeidet markedsplass for 1900-tallets mange epoker og de mest kjente kunsternavnene fra det århundret. Det settes hver gang auksjonsrekorder på “Fokus 1900”. Det er for tiden stor etterspørsel etter 1900-tallskunst av høyeste kvalitet. Auksjonen avholdes i mai og november hvert år.

Kostnadsfri verdivurdering

Tlf: 22 86 21 86
Mob: 920 42 306
Epost: [email protected]

Utvalgte bilder som kommer for salg

Motta nyheter, oppdateringer og invitasjoner på epost

Meld deg på

Ønsker du å holde deg oppdatert om hva som skjer i kunstmarkedet?

Bestill her