Innlevering pågår

Innlevering pågår

Utvalgte bilder som kommer for salg

11272

Munch, Edvard (1863-1944)

Unge Kvinner på Stranden II (1907)

Radering trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir, Arket: 264x315 mm Motivet: 106x171 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

11273

Munch, Edvard (1863-1944)

Kristiania-Boheme I (1895)

Radering trykket i svart på middels tykt beige papir, Arket: 344x446 mm Motivet: 205x285 mm
Sekundær signatur med blyant nede t.h.: E Munch

11274

Munch, Edvard (1863-1944)

Det Syke Barn (1894)

Radering trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir, Arket: 505x397 mm Motivet: 361x269 mm
Signert med blyant nede t.h.: E. Munch

11326

Munch, Edvard (1863-1944)

Selvportrett (1895)

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt papir, Arket: 629x438-441 mm Motivet: 457x321-324 mm

11448

Munch, Edvard (1863-1944)

Utstillingsplakat: Lenket ørn (1910)

Litografi trykket i grønt og rødt, teksten satt i rødt, på tynt gulhvitt papir, Arket: 1380x470 mm Motivet: 1250x420 mm
Usignert