Innlevering pågår

Innlevering pågår

Utvalgte bilder som kommer for salg

11484

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Bevegelse i rom

Olje på lerret, 140x180
Signert nede t.v.: Gunnar S.

11450

Kavli, Arne (1878-1970)

Kvinne på hagetrapp

Olje på lerret, 108x110
Signert nede t.h.: A - Kavli

11452

Kraugerud, Ragnar (1909-1987)

Badende

Olje på lerret, 88x104
Signert nede t.h.: R K