Innlevering pågår

Innlevering pågår.

Utvalgte bilder som kommer for salg

11485

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Komposisjon (1975)

Olje på lerret, 120x100
Signert nede t.v.: Gunnar S.

11484

Bevegelse i rom

Olje på lerret, 140x180
Signert nede t.v.: Gunnar S.

11450

Kavli, Arne (1878-1970)

Kvinne på hagetrapp

Olje på lerret, 108x110
Dobbelsignert nede t.v. og t.h.: A - Kavli -

11550

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Vogn, dukke og fugl i blomstereng 1955 (1955)

Olje på lerret, 98x136
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 55

11547

Fjell, Kai (1907-1989)

Mor og barn 1942 (1942)

Olje på lerret, 47x58
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 42

11546

Kleiva, Per (1933-2017)

Amerikanske sommarfuglar 1971 (1971)

Serigrafi, lysmål, 93x70
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva - 71

11452

Kraugerud, Ragnar (1909-1987)

Badende

Olje på lerret, 88x104
Signert nede t.h.: R K

11487

Komposisjon (1975)

Olje på lerret, 80x80
Signert nede t.v.: Gunnar S.

11545

Kavli, Arne (1878-1970)

Kvinne og barn på brygge

Olje på lerret, 103x109
Signert nede t.h.: A - Kavli

11520

Ulving, Even (1863-1952)

Rutebåten ved kai i Åsgårdstrand

Olje på lerret, 72x100
Signert nede t.v.: E Ulving