Innlevering pågår

Innleveringsfrist 15.september.

Utvalgte bilder som kommer for salg

11532

Vigeland, Gustav (1869-1943)

Sinnataggen

Bronse, H: 34,5 cm.
Signert på plinten: G. Vigeland

11173

Thaulow, Frits (1847-1906)

Fra Akerselven, vinter

Olje på lerret, 46x61
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

11533

Thaulow, Frits (1847-1906)

Broen i Amiens

Olje på lerret, 65x81
Signert nede t.h.: Frits Thaulow

11500

Balke, Peder (1804-1887)

Båter i måneskinn

Olje på plate, 8,5x11
Usignert

11501

Balke, Peder (1804-1887)

Båter i høy sjø

Olje på plate, 13,5x16
Signert nede t.h.: Balke

11534

Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)

Fjellandskap med vann 1869 (1869)

Olje på lerret, 46x64
Signert og datert nede t.v.: J F Eckersberg 1869.