Karsten, Ludvig(1876-1926)
Akt 1914
Kull på papir
53,5x42,5
Signert og datert med blyant nede t.h.: Karsten -14
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000
Kull på papir
53,5x42,5
Vurdering