Léger, Fernand(1881-1955)
Ballet Suédois
Litografi, lysmål
47x62
Signert i platen nede t.v.: F. Legér.
Signert med blyant nede t.h.: F Legér Påtegnet med blyant nede t.v.: H. C. Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen: "Ballet Svedois".
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 13 000