Aulie, Reidar(1904-1977)
Morgen over byen
Olje på plate
16x22
Signert nede t.h.: Aulie
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: "Reidar Aulie Morgen over byen." Også påtegnet antageligvis av kunstneren samme sted, men med en annen penn: "(Oslo) 1939.".
Kunstnernes Hus, Oslo Mars 1939, kat.nr. 57.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000