Lund, Bernt(1812-1885)
Utsyn mot Akershus festning og slottet 1842
Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.v.: B. Lund. 1842.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
50x61
Vurdering