Auksjon mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Rød robåt

Olje på lerret, oppklebet på plate
27x34
Signert nede t.v.: A Normann

Vurdering

Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00

Tilslag NOK 16 000