Lorck, Karl(1829-1882)
To barn ser på pike som knipler
Olje på lerret
36x40
Signert nede t.v.: C Lorck
Vurdering
Auksjonert mandag 8. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 23 000
Olje på lerret
36x40
Signert nede t.v.: C Lorck
Vurdering