Sitter, Inger(1929-2015)
Komposisjon 1984
Olje på papir, lysmål
107x74
Signert og datert nede t.h.: Sitter 84
Galleri Riis, Oslo oktober1984, kat.nr. 12.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. juni 2015 kl 20:00
Tilslag NOK 52 000