Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel

Akryl og olje på lerret
162x130
Signert nede t.v.: Sitter

Signert på baksiden, på blindrammen: Inger Sitter.

Kunstnernes Hus, Oslo 09.11.-01.12.1975, separatutstilling, kat.nr. 10 med tittel: "Uten tittel".

Vurdering

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 100 000