Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Krohg, Per(1889-1965)
Melkekjøreren

Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Per Krohg

Riksförbundets för bildande konst utställning nr 31, antagelig kat.nr. 4 med tittel: "Mjølkåkaren".

Vurdering

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 80 000