Krohg, Per(1889-1965)
Melkekjøreren
Olje på lerret
60x73
Signert nede t.h.: Per Krohg
Riksförbundets för bildande konst utställning nr 31, antagelig kat.nr. 4 med tittel: "Mjølkåkaren".
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000