Skogbunn 1962
Olje på huntonittplate
150x120
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 62
Påtegnet med dedikasjon nede t.h. Påtegnet med dedikasjon på baksiden av platen.
Kunstnernes hus, Oslo april 1969, kat.nr. 24.
Vurdering
NOK 400 000–500 000
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 480 000