Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Sneklokke 1990

Olje på lerret
130x150
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 14/6 90.

Påtegnet med tittel, datert og påført mål, antagelig av kunstneren, på baksiden av lerretet: "Sneklokke 1990 130x150".

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00