Olje på lerret
100x100
Usignert
Ifølge familien det aller siste maleri påbegynt av Weidemann høsten 2001. Selges sammen med malerbord, malerstol, malerskrin med palettkniver og pensler, palettblokk og palettkniv festet til bordet med maling.
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00