Kavli, Arne(1878-1970)
Dame i fluktstol
Olje på lerret
80x81
Signert nede t.h.: A- Kavli-
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 90 000
Olje på lerret
80x81
Signert nede t.h.: A- Kavli-
Vurdering