Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Dame i fluktstol

Olje på lerret
80x81
Signert nede t.h.: A- Kavli-

Vurdering

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 90 000