Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Krohg, Per(1889-1965)
Clair obscur 1912

Olje på plate
40x32
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg -12

Påtegnet med penn, antagelig av kunstneren, med tittel på baksiden av platen: Clair obscur. Påtegnet "Lucy" på lapp på baksiden av platen.

Kunstnerforbundet, Oslo 6. - 23. januar 1979, kat.nr. 2 med tittel: "Clair obscur". Soli brug "4 Krohger" 23. august - 7. september 1997.

Vurdering

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 60 000