Hagn, Alfred(1882-1958)
Inntrykk fra Nordmøre
Olje på lerret
105x115
Signert nede t.v.: Hagn
Signert, påtegnet med tittel (Indtryk fra Nordmöre) og datert 1922 på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000