Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Hagn, Alfred(1882-1958)
Inntrykk fra Nordmøre

Olje på lerret
105x115
Signert nede t.v.: Hagn

Signert, påtegnet med tittel (Indtryk fra Nordmöre) og datert 1922 på baksiden av lerretet.

Vurdering

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000