Fritzvold, Reidar(1920-1998)
Bekken
Olje på plate
22x27
Signert nede t.h.: R. Fritzvold.
Påtegnet med tittel, datert 1969, og signert på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 1 000
Tilslag NOK 2 400
Olje på plate
22x27
Vurdering
NOK 1 000