Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Fritzvold, Reidar(1920-1998)
Bekken

Olje på plate
22x27
Signert nede t.h.: R. Fritzvold.

Påtegnet med tittel, datert 1969, og signert på baksiden av platen.

Vurdering
NOK 1 000

Tilslag NOK 2 400