Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Kvinne med gitar

Olje på plate
55x46
Signert nede t.v.: Weidemann.

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Kari og Artur. Lykke til. 11/6 -51. x.

Vurdering

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000