Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Uthaug, Jørleif(1911-1990)
Kvinne 1956

Olje på lerret
49x61
Signert og datert oppe t.v.: Jörleif Uthaug 1956

Vurdering

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 18 000