Nerdrum, Odd(1944-)
To kvinner
Olje på lerret
160x225
Signert oppe t.h.: Nerdrum.
Malt i 1980-årene.
Vurdering
NOK 600 000–800 000
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 450 000
Olje på lerret
160x225
Signert oppe t.h.: Nerdrum.
Malt i 1980-årene.
Vurdering
NOK 600 000–800 000