Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Nerdrum, Odd(1944-)
To kvinner

Olje på lerret
160x225
Signert oppe t.h.: Nerdrum.

Malt i 1980-årene.

Vurdering
NOK 600 000–800 000

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 450 000