Ekeland, Arne(1908-1994)
Fugler i luften
Olje på lerret
103x120
Signert nede t.v.: A. Ekeland
Kunstnernes hus, Oslo mars 1940, kat.nr. 46, med tittel: "Fugler i luften". Oppført i katalogen under året 1937.
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 85 000