Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
To dansere 1951

Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.v.: Weidemann. 51.

Vurdering
NOK 80 000

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 90 000