To dansere 1951
Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.v.: Weidemann. 51.
Vurdering
NOK 80 000
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 90 000
Olje på plate
61x50
Vurdering
NOK 80 000