Ukjent, kunstner
Seilbåter
Olje på papir, oppklebet på plate
17x19
Utydelig signert nede t.v.
Angivelig Kavli.
Vurdering
Tilslag NOK 15 500
17x19
Utydelig signert nede t.v.
Angivelig Kavli.
Vurdering