Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Jacobsen, Robert(1912-1993)

Jern
25x38
Dobbeltsignert og datert på baksiden av platen: RJ. Rob Jacobsen 1967

Relieff i jern montert på svart og hvitmalt treplate.

Vurdering

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 18 000