Sørensen, Henrik(1882-1962)
Interiør 1905
Olje på plate
52x57
Signert og datert oppe t.v.: HS. 05.
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: Henrik Sörensen "Interiör" Kr. 150,-
Statens kunstutstilling 1905
Vurdering
NOK 25 000–35 000
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00