Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Interiør 1905

Olje på plate
52x57
Signert og datert oppe t.v.: HS. 05.

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av platen: Henrik Sörensen "Interiör" Kr. 150,-

Statens kunstutstilling 1905

Vurdering
NOK 25 000–35 000

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00