Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1960-62

Olje på plate
50x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 60-62

Vurdering

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 25 000