Nesjar, Carl(1920-2015)
Snow-picture
Olje på lerret
73x115
Signert nede t.h.: C.N.
Signert, datert 1960-62 og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000