Opdahl, Ørnulf(1944-)
To figurer 1985
Blandingsteknikk på papir, lysmål
105x75
Signert og noe utydelig datert oppe t.v.: Örnulf Opdahl -83 (85?)
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
105x75
Vurdering