Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Opdahl, Ørnulf(1944-)
To figurer 1985

Blandingsteknikk på papir, lysmål
105x75
Signert og noe utydelig datert oppe t.v.: Örnulf Opdahl -83 (85?)

Vurdering

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 35 000