Opdahl, Ørnulf(1944-)
Landskap 1989
Olje på lerret
70x70
Signert og datert nede t.v.: Opdahl -89
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
70x70
Vurdering
NOK 30 000–50 000