Fokus 1900

Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00

Våre lokaler, Gamle Logen

Fra Sta Cappucini, Syrakus, Sicilia
Rian, Johs. (1891-1981)

Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: J Rian

Signert og stedsbestemt på baksiden av platen: "J Rian Sta Cappucini Siracusa Sicilia". Angivelig malt i 1951.

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000