Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Engebret, Bjarne(1905-1985)
Selvportrett ved staffeli

Olje på lerret
60x51
Signert nede t.h.: Bjarne Engebret

Lauvlia 2001.

Vurdering

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00