Engebret, Bjarne(1905-1985)
Selvportrett ved staffeli
Olje på lerret
60x51
Signert nede t.h.: Bjarne Engebret
Lauvlia 2001.
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Olje på lerret
60x51
Lauvlia 2001.
Vurdering