Auksjon mandag 23. november 2015 kl 18:00
Picasso, Pablo(1881-1973)
La Dormeuse 1947

Litografi trykket i svart på tykt hvitt papir
50x65
Signert i blått nede t.v.: Picasso

Påtegnet og datert speilvendt i steinen nede t.v.: Dimanche 23.3.47. Nummerert i blått nede t.h.: 6/50. Papiret med vannmerke: Arches.
Bloch 435. Mourlot 81.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00

Tilslag NOK 160 000