Komposisjon 1970
Olje på lerret
40x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 70
Vurdering
Auksjonert mandag 23. november 2015 kl 18:00
Tilslag NOK 38 000
Olje på lerret
40x50
Vurdering