Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Munthe, Ludvig(1841-1896)
Kystlandskap med folkeliv

Olje på lerret
53x85
Signert nede t.h.: L. Munthe

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 16 000