Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Vinternatt i Rondane

Fargelitografi, oppklebet på papp
69,3x76,3
Signert med blyant nede t.h.: Sohlberg.

Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917 Nummerert nede t.v.: 85

Vurdering
NOK 200 000–250 000

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 215 000