Wentzel, Gustav(1859-1927)
Sittende mann i interiør
Olje på lerret
80x68
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
80x68
Vurdering