Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Krohg, Oda(1860-1935)
Christian Krohg på Karl Johan 1905

Olje på lerret
55x37
Signert nede t.v.: Oda Krohg Datert nede t.h.: 1905

Kunstnerforbundet 19..?

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 150 000