Krohg, Oda(1860-1935)
Christian Krohg på Karl Johan 1905
Olje på lerret
55x37
Signert nede t.v.: Oda Krohg Datert nede t.h.: 1905
Kunstnerforbundet 19..?
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 150 000