Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Bergslien, Nils(1853-1928)
Dans på Lemmen 1892

Olje på lerret
66x82
Signert og datert nede t.h.: Nils Bergslien 1892

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 70 000