Ukjent, kunstner
Oppstilling med blåveis og hvithveis 1891
Olje på lerret
41x32
Signert og datert nede t.h.: A Bagge 91
Vurdering
Tilslag NOK 3 200
Olje på lerret
41x32
Vurdering