Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Landskap med hus 1955

Olje på plate
22x27
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Weidemann. 55 . Til Kari

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 4 000