Landskap med hus 1955
Olje på plate
22x27
Signert, datert og påtegnet med dedikasjon nede t.v.: Weidemann. 55 . Til Kari
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 4 000
Olje på plate
22x27
Vurdering