Sydlandsk landskap med hus
Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: Weidemann
Dedikasjon nede t.v.: Til Kari - Kersti og Arthur
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering