Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00
Sydlandsk landskap med hus

Olje på plate
27x35
Signert nede t.h.: Weidemann

Dedikasjon nede t.v.: Til Kari - Kersti og Arthur

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 7 000