Komposisjon 1970
Olje på papir, lysmål
33x16
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 70
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Mor Ringsveen Julen 1970
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000