Auksjon mandag 30. november 2015 kl 19:00

Olje på papir, lysmål
33x16
Usignert

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Kari og Arthur Ringsveen Julen 1970.

Vurdering

Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00

Tilslag NOK 8 000