Olje på papir, lysmål
33x16
Usignert
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Kari og Arthur Ringsveen Julen 1970.
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på papir, lysmål
33x16
Usignert
Vurdering