Komposisjon 1974
Litografi, lysmål
48x63
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 74
Nummerert nede t.v.: 96/125
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Arthur - fra Anne og Jakob og Lille Vind - Ringsveen Julen 74
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000