Litografi med håndkolorering, lysmål
40x56
Signert nede t.v.: Weidemann
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: Til Liss Molla - fra Lillevind - Anne og Jakob Ringsveen 8/10 77.(72) ?
Vurdering
Auksjonert mandag 30. november 2015 kl 19:00